I přes velký nárůst objednávek stále stíháme doručovat zásilky v rámci 1-2 dnů.

Realy Tech SARS-CoV-2 Antigenní testy Rapid Test 25 ks

Novinka 0 % DPH
Značka: REALY™
ZdarmaZdarma 5 000 Kč –30 %
vyr 1266 realy tech 25antigen
5 000 Kč –30 % 3 500 Kč 140 Kč / 1 ks
Objednáno
Položka byla vyprodána…

PROPLÁCÍ POJIŠŤOVNA

Nejnižší cena na trhu 130 Kč/ 1  test! - SKLADEM

TEST JE SCHVÁLEN NA SEZNAMU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR! 

 DPH prominuto dle rozhodnutí Ministerstava financí. Toto rozhodnutí je oznámeno podle § 260 odst. 3 daňového řádu zveřejněním ve Finančním zpravodaji. 

PROPLÁCÍ POJIŠŤOVNY - Výrobce antigenních testů pro které vydalo ministerstvo výjimku podle §4 odst.8 nařízení vlády č.56/2015Sb.

Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZCR.

Podrobný návod naleznete zde:

https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/informace-o-koronavirus/pruvodce-testovanim-ve-firmach--259808/

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OKAMŽITÝ SPOLEHLIVÝ ANTIGENNÍ RYCHLOTEST NA KORONAVIRUS COVID-19

Jednoduchá aplikace efektivní i z okraje nosu ( min 2cm)

VIDEONÁVOD

Rychlý imunologický test pro kvalitativní detekci specifických antigenů SARS-COV-2 koronaviru přítomných v nosohltanu člověka. Výtěr se provádí z nosohltanu. Výsledek do 15 minut.

Kazeta (odběrová štětička) od výrobce Realy.

Balení po pěti v krabici nebo pět testů z balení 25ks (dle dostupnosti).

Vlastnosti:

  • Citlivost 96,17 %
  • Specificita 99 %
  • Délka testování 10 minut
  • Typy vzorků: nazální aspirát / výtěr z nosu

Návod ke stažení

Certifikát ke stažení

Srovnávací studie v laboratoři klinické biochemie a hematologie nemocnice AGEL Říčany prokázala 100 % shodu těchto testů s výsledky testování metodou PCR (srovnávací vzorek 25 testů).

Více informací o studii ZDE

 

Účel použití

 

Nová koronavirová (SARS-Cov-2) antigenová rychlá testovací sada (výtěr) je in vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci nových koronavirových antigenů v nasofaryngeálním výtěru a orofaryngeálním výtěru pomocí rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na monoklonálních protilátkách specifických pro nový koronvirový antigen. Poskytne klinickým lékařům informace o předepisování správných léků.

 

Nemoc Covid-19

 

COVID-19 je akutní respirační infekční onemocněni. V současné době jsou hlavnim zdrojem infekce pacienti infikovaní novým koronavirem; asymptomaticky infikovaní lidé mohou být také zdrojem infekce. Na základě současného epidemiologického šetření je inkubační doba 1 až 14 dní, většinou 3 až 7 dní. Mezi hlavní projevy patří horečka, únava a suchý kašel. V několika případech se vyskytuje ucpaný nos, rýma, bolest v krku, myalgie a průjem.

 

ZÁSADY

 

Nová koronavirová (SARS-Cov-2) antigenová rychlá testovací sada (výtěr) je imunochromatografický membránový test, který používá vysoce citlivé monoklonální protilátky proti novému koronaviru. Zkušební zařízení se skládá z následujících tří části, jmenovitě podložky pro vzorek, podložky pro činidla a reakční membrány. Celý proužek je upevněn uvnitř plastového zařízení. Reagenční membrána obsahuje koloidni zlato konjugované s monoklonálními protilátkami proti novému koronaviru. Reakční membrána obsahuje sekundární protilátky proti novému korinaviru a polyklonální protilátky proti myšímu globulinu, které jsou předem imobilizovány na membráně. Když je vzorek přidán do okénka pro vzorek, konjugáty sušené v reagenční podložce jsou rozpuštěny a migruji spolu se vzorkem. Pokud je ve vzorku přítomen nový koronavirus, komplex vytvořený mezi konjugátem anti-románového korinaviru a virem bude zachycen specifickým monovlonálním anti-románovým koronavirem potaženým na T oblasti. Bez ohledu na to, zda vzorek obsahuje virus nebo ne, roztok pokračuje v migraci a setkává se s dalším činidlem (anti-myši IgG protilátka), která váže zbývajici konjugáty, čímž vytváři červenou čáru v oblasti.

 

ČINIDLA

 

Reagenční membrána obsahuje koloidni zlato konjugované s monoklonálními protilátkami proti novému koronaviru, reakční membrána obsahuje sekundární protilátky proti novému koronaviru a polyklonální protilátky proti myšímu globulinu, které jsou předem imobilizovány na membráně.

 

OPATŘENÍ

 

• Pouze pro diagnostické použití in vitro.

• Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

• Před otevřením pro použití zajistěte, aby nedošlo k poškození fóliového pouzdra obsahujícího testovaci zařízeni.

• Proved’te test při pokojové teplotě 15 až 30 °C.

• Je vhodné používat rukavice, při vybíráni vzorku, nedotýkejte se membrány s činidlem a vzorkové části.

• S veškerým množstvím a použitým příslušenstvím by mělo být zacházeno jako s infekčními a zlikvidováno podle místních předpisů.

• Nepoužívejte krvavé vzorky.

Test je určen pro profesionální použití. Není určen veřejnosti pro sebetestování. Provedením objednávky stvrzujete, že produkt určený výrobcem pro profesionální použití, bude použit výhradně zdravotnickým pracovníkem dle návodu k použití.

 

SKLADOVÁNÍ A STABILITA

 

Uchovávejte novou koronavirovou (SARS-Cov-2) sadu s rychlým testem antigenu (tampon) při pokojové teplotě nebo v chladu (2-30 °C). Chraňte před mrazem. Všechna činidla jsou stabilni až do data exspirace vyznačeného na jejich vnějším obalu a lahvičce s pufrem.

 

ODBĚR A PŘÍPRAVA VZORKU

 

1. Odběr vzorku: Pro diagnostiku nového koronaviru ze vzorku výtěru z nosohltanu. Pro optimální provedení testu použijte čerstvě odebrané vzorky. Nedostatečný odběr vzorků nebo nesprávné zacházení se vzorky mohou vést k falešně negativním výsledkum.

 

Odběr přes nosohltan – zcela vložte sterilizovaných tampon z této sady do nosní pánve, a tamponem několikrát nasbírejte epidermální buňky hlenu.

 

U orofaryngeálního výtěru zcela vložte sterilizovaný nástroj pro výtěr dodávaný v této soupravě do zadního hltanu, mandli a dalších zanícených oblasti, nedotýkejte se jazyka, tváře a zubů tampónem. Pro přesnější výsledky se doporučuje odebrat vzorek z nosohltanu.

 

2. Příprava vzorků:

 

1) Vytáhněte test z extrakčním pufru, odstraňte uzávěr láhve, vložte vše do pufru a extrakční zkumavky.

2) Nosohltanové a orofaryngeální stěry – vložte tampón do zkumavky, která obsahuje dostatek extrakčního pufru. Otočenim tampónu uvnitř trubice za použiti krouživých pohybů se material dostane na stěnu extrakční vany e tak, že je exprimovaná kapalina vstřebávána z tamponu, odstraňte tampón. Extrahovaný roztok bude použit jako zkušební vzorek.

 

MATERIÁLY

 

• Testovací zařízení

• Sterilizovaný výtěr

• Extrakční trubice

• Vložka baleni

• Tryska

• Pufr pro extrakci vzorků

• Trubka Stojan (SARS-CoV-2 zkušební box)

• Časovač

 

NÁVOD K POUŽITÍ

 

Před testem nechejte test, vzorek, extrakční pufr ekvilibrovat na pokojovou teplotu (15-30°C).

 

1. Vyjměte testovaci zařízení z uzavřeného fóliového sáčku a použijte jej co nejdříve. Položte testovaci zařízení na čistý a rovný povrch. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se test provede ihned po otevřeni fóliového sáčku.

2. Odšroubujte celé víčko zkumavky na odběr vzorků.

3. Vložte do lahve s dostatečným množstvím extrakčního pufru, odstraňte uzávěr láhve, přidejte všechny pufry. Extrakce do extrakční zkumavky.

4. Vložte sterilizovaný vzorek tamponu do pufru pro extrakci vzorku. Otáčejte tampónem přibližně 10 sekund a současně přitlačujte hlavu proti vnitřní straně zkumavky, aby se uvolnil antigen ve tamponu.

5. Vyjměte sterilizovaný tampon a současně vytlačte sterilizovanou tamponovou hlavu do vnitřku pufru, jakmile jej vyjmete, abyste z tamponu vytlačili co nejvice tekutiny. Zlikvidujte sterilizované tampon Accordance dle biohazard likvidace odpadů podle protokolu.

6. Našroubujte a pevně uzavřete víčko na zkumavce na odber vzorků a poté dukladně protřepejte odběrovou zkumavku, aby se vzorek promíchal s pufrem pro extrakci vzorku.

7. Přidejte 3 kapky roztoku (přibližně 8 ul) do jamky na vzorek a poté spusťte časovač. Odečtěte výsledek za 10 – 20 minut. Neinterpretujte výsledek po 20 minutách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy na COVID 19
Způsob zjištění:: Z nosu (pouze 2cm)
Délka testování:: 10 minut
Skladování:: Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci při teplotě 2 - 30°C.
Počet kusů v balení:: 25
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.